Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lila långärmad sammets klänning  - Lila långärmad sammetsklänning. StorlekS
Lila klänning  - Använt 1gång
Lila klänning  - En lila tubklänning ifrån zara. Tyvärr lite kort för mig, storlek 36.
Lila klänning - Säljer en superfin lila klänning med smala axelband och figurnära passform. Klänningen är rynkad längs sidorna och bak, vilket ger en snygg siluett. Materialet är stretchigt och mjukt, perfekt för dig som gillar en tight look
Lila klänning - Fin lila klänning som passar mig i stl S. Använd 2-3 gånger men ser helt ny ut! 💕
Lila klänning  - En ljus lila/ljusblå klänning från lager 157, säljer pga att den inte används längre. Köparen står för frakt och pris kan diskuteras❣️
Lila sammets klänning
Lila sammets klänning - 89 Lila sammets klänning - 90

Lila sammets klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En kort superfin sammetsklänning som aldrig är använd, kan stylas med en vit T-shirt under💞 köparen står för frakt

Rebecka Grahn
Rebecka Grahn
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Balklänning - Säljer denna fina klänning som ändast är använd en gång🩷dragkedjan i midjan är lite trög men det är inte något stort problem☺️