Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Långklänning med stora blommor
Långklänning med stora blommor - 0 Långklänning med stora blommor - 1

Långklänning med stora blommor

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Orange
Skick: Nytt skick

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en långklänning med stora blommor i orange, rött och gult på svart botten. Klänningen har smala axelband och figurnära passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och mönster. Den passar både m o L och xl väldigt bra material, pris går och diskuteras

Izabella Östlund
Izabella Östlund
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig långklänning med snörning - Superfin långklänning i orange och rosa med blommigt mönster. Klänningen har smala axelband, söt snörning vid bysten som går att justera storlek. Klänningen köpte jag i Australien och är från märket Chanda. Materialet är i satin. Köptes för 700 kr säljer för 300💕💕
Blommig långklänning från etc. - Färgstark långklänning från etc. i 100% bomull med smala axelband. Klänningen har ett blommigt mönster i orange, beige och grönt, samt smockdetaljer upptill och i midjan. Perfekt för sommarens varma dagar och festivalvibbar.
Blommig långklänning  - Använt ett fåtal gånger💕
Blommig långklänning med puffärmar - Långklänning i ljus orange med små vita blommor och korta puffärmar. Klänningen har v-ringning och smockdetaljer vid bysten.
Grön långklänning med stora blommor - Säljer en maxilång grön klänning med offshoulder-modell och stora 3D-blommor längs överdelen. Klänningen har markerad midja med bälte och plisserad kjol som faller snyggt. Perfekt för bal eller fest.
Svart långklänning med stora blommor från Murci - Säljer en svart långklänning från MURCI med stora rosa och orange blommor. Klänningen har djup v-ringning, öppen rygg och halterneck. Sval och följsam passform, perfekt för sommarkvällar. Materialet känns lätt och smidigt mot huden och går att knyta fast band baksidan så tajt man vill ha. Jag har storlek 36/ S och denna passa perfekt på mig. Använd endast 1 gång på semester, är i helt nytt skick, inga defekter/fel.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s