Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mango suits klänning - Finare i verkligheten
Mango Suit klänning  - En skön och fin sommarklänning som också passar året om, om man är kreativ. Andvänts en gång så den är som ny.
Svart axelbandslös klänning MANGO SUIT - Elegant svart axelbandslös långklänning med utsvängd kjol och markerad midja. Klänningen har en stilren och tidlös design i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en klassisk look.
Klänning, Mango storlek S - Klänning från mango i storlek S💕
Mango suit  - Oanvänd kortklänning
Mango suits klänning - Som ny, knappt använd förutom testat. Klänningen är jättesnygg och forma kroppen bra. Storlek XS.
MANGO suit orange klänning S
MANGO suit orange klänning S - 89 MANGO suit orange klänning S - 90 MANGO suit orange klänning S - 91

MANGO suit orange klänning S

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Mango

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Orange klänning från MANGO som passar perfekt till olika festsammanhang, som bröllop, dop och konfirmation. Eller varför inte till vardags? Klänningen är i utmärkt skick, använd 3 gånger. Baksidan av klänningen är delvis öppen, väldigt fin detalj. Tycker väldigt mycket om den här klänningen men den passar tyvärr inte längre. Frakt är inkluderat!

Sifo
Sifo
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
H&M L.O.G.G. jumpsuit stl 36 - Svart jumpsuit i 100% Lyocell från H&M L.O.G.G. i storlek 36. Passar bra i längd för mig som är 1.77 men ännu bättre om man är ca 1.68 och längre. Använd fåtal gånger, säljer för att den är för tajt i vaderna på mig.
& Other Stories klänning  - Jättefin, grön klänning från & Other Stories i storlek 36/ S. Väldigt fint skick, använd fåtal gånger. Säljer klänningen eftersom den är lite kort på mig som är 1.77m!
Liknande annonser
Visa alla