Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Stilig klänning
Stilig klänning  - 89

Stilig klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Märke: Mango
Färg: Vit

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ifrån mango, använd fåtal gånger

toveolofsson
toveolofsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning i rockabilly-stil med döskallar - Superfint skick! Från Hearts & Roses London. Halterneck knytning. Spets detalj samt tyll i nederkant. Obs! Den är märkt som storlek 12/40/L men jag uppfattar den som mindre. På bilden har skyltdockan XS/S och den sitter bra på mig som brukar ha S.
Stilig långklänning - Underbar klänning med slits, knappt använd. Jag är lite för kort (160cm), snygg med skinnjacka en kall sommarkvälll. Stl XS/S Färg: Benvit med mönster
VIT HOLLISTER KLÄNNING ” Coquette” stil - Superfin vit klänning från hollister. Aldrig använd med prislappen kvar. Supertunnt tyg och säkert jätteskön på sommrarna!
Stilig klänning  - Fin och stilig klänning som sitter tajt och ger en timglas effekt på midjan. Säljer för att den är för liten. Nästan aldrig använd och är i bra skick. Det finns en dragkedja i ryggen.
Stilig klänning  - Aldrig använd, jag har bara testat den då jag inte hann göra en retur. Riktigt bra material. Marinblå ribbad fodralklänning med knytskärp. Köpt för 929kr
Vit klänning i Marilyn Monroe-stil, H&M - Superfin vit klänning från H&M i storlek M. Klänningen har djup v-ringning, knytband i ryggen och är ärmlös. Den är tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla med bra tyngd och fall, och har en lätt utsvängd kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Nyskick med tag kvar.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s