Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning med coolt tryck
Klänning med coolt tryck - 89 Klänning med coolt tryck - 90 Klänning med coolt tryck - 91

Klänning med coolt tryck

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Såå fin❤️

Alice
Alice
(96)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt klänning med coolt mönster🥶 - Söt klänning med rosett på ena sidan, men ett unikt mönster, bra pris!🤩
Svart kort klänning med färgglatt tryck - Unik svart kort babydoll-klänning med supersnyggt ed hardy-liknande färgglatt tryck och djup v-ringning, korta ärmar och resår i midjan för en snygg passform.
Fin klänning med Positano tryck - Super bekväm klänning med Positano tryck. Mycket bra skick
Klänning med tryck - Klänning från Weekday, oanvänd med prislapp kvar! Originalpris 699, säljer för 200💗
Beige långärmad klänning med tryck - Köpt för ett par år sedan - säljs inte längre. Beige långärmad klänning med svarta blommiga och grafiska tryck på ärmarna. Klänningen har en rak och figurnära passform. I storlek S.
Klänning med coolt mönster - Så fin klänning i fint skick❤️  Längd: 80cm
Svart klänning med tryck - En svart klänning med tryck. Klänningen kommer inte till användning därav vill jag sälja. Pris kan diskuteras
Cool klänning med tryck och spetsdetaljer - Säljer den här supercoola klänningen som tyvärr inte kommer till användning längre🩷
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!