Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Perfekt klänning till midsommar!!
Perfekt klänning till midsommar!! - 89 Perfekt klänning till midsommar!! - 90 Perfekt klänning till midsommar!! - 91

Perfekt klänning till midsommar!!

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Endast provad långklänning från mango i storlek S. Perfekt inför midsommar😍 säljes då den aldrig kom till användning, är 175cm och den når mig precis ovanför fötterna. Nypris 599kr, köparen står för frakten

Tovanordgren
Tovanordgren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Super söt klänning till midsommar🔥 - Moa Mattsson x NAKD  Aldrig använd med lappen kvar!  Orginal pris : 379kr
Midsommar klänning - Säljer denna klänning köpt från glamourous, den är öppen i ryggen och har en rosett/band som man drar åt midjan med som är sååå fint🧡
Söt sommarklänning perfekt till midsommar  - Söt sommarklänning från NA-KD, sparsamt använd då den inte passade så bra! Ljusrosa men inte så skarp rosa ton.  Strl 36 50kr  Köparen står för frakten💕
Midsommar klänning  - Den här fina klänningen är bara använd en gång endast. Jättesöt sommar klänning som man kan använda under hela sommaren.
Midsommar klänning - Romantisk vit långklänning med rosa blommigt mönster, puffiga kortärmar och söt knytning framtill. Klänningen har en lätt v-ringning och slits framtill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Midsommar klänning - En jättefin klänning perfekt för en midsommar med färg! Rosa i linnematerial med 3/4 ärm. För referens 182 cm lång.
Klänning perfekt till midsommar - Klänning från kiss the sky, perfekt till midsommar! Det är en bodycon-klänning
Midsommar klänning  - Säljer denna helt nya midsommar klänning från h&m storlek xxs
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Viral Blommig volangklänning med puffärm Zara viral  - Supersöt klänning med volanger och broderi ifrån Zara! Inga defekter alls! Så snygg
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Vit och marinblå virkad kortklänning - Supersöt klänning som passar perfekt till sommaren!❤️☀️
Ljusgul långklänning i satin - Snygg ljusgul långklänning i satin med smala axelband och öppen rygg med fina banddetaljer. Klänningen är endast använd en gång, och i fint skick❣️
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Vit prickig volangklänning offshoulder från Zara - Jättefin volangklänning från Zara!
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit klänning Adoore - Vit klänning från Adoore med blommigt mönster, v-ringning och dekorativa knappar framtill.         Använd fåtal gånger, brukar ha 36/S i storlek och den är lite stor för mig🤍🤍