Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Milano Adoore dress - Intressekoll på min fina Milano klänning från Adoore. I storlek 36 och är i nyskick (utan axelvaddar). Färgen är helt slutsåld på hemsidan. Endast använd 1 gång!! Nypris 2 200kr💕Pris kan diskuteras🥰
Adoore santorini dress - Helt ny med lappen på - nypris 1300
Adoore Positano Dress - Säljer min superfina klänning från Adoore, den är i nyskick och använd Max 3 ggr Nypris 1799 Skriv för egna bilder🥰
Adoore dress - Helt ny klänning från adoore, prislappen kvar. Nypris 1495kr jag säljer för 850kr. Storlek 34
Adoore klänning- Palermo dress slutsåld - Palermo dress i nyskick oanvänd med etikett i färgen creme
Adoore blazer dress  - Oanvänd med prislapp kvar. Storlek 34. Nypris 1495kr jag säljer för 850kr
Adoore Palermo dress  - Säljer min svarta Palermo Dress från Adoore. Storlek 36.  ALDRIG ANVÄND!  Nypris 1395 kr.
Palermo dress adoore  - Helt oanvändbar, för liten storlek. Nypris 1395kr
Slutsåld adoore Milano dress
Slutsåld adoore Milano dress - 89 Slutsåld adoore Milano dress - 90

Slutsåld adoore Milano dress

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Svart

995 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Milano dress från Adoore i storlek 34. Klänningen är använd 1-2 gånger och i nyskick. Verkligen jättefin, men inte kommit till användning som önskat.🥰 Vid frågor är det bara och höra av sig💕

Cajsa
Cajsa
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️