Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Mörkblå klänning i mocka
Mörkblå klänning i mocka  - 89 Mörkblå klänning i mocka  - 90 Mörkblå klänning i mocka  - 91

Mörkblå klänning i mocka

Storlek: M
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin mörkblå klänning med tajt passform i mocka. Har en liten slits på vardera sida.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå klänning i mocka - En kortkort a-linjeformad klänning med ”brottarlinnemodell” upptill.  Storlek xs men har suttit tajt på mig som är small. Den har små fläckar men jag har använt den ändå för att jag inte tyckt de synts så mycket med tanke på att mocka skiftar.
klänning i mocka imitation - Beige smock klänning i mocka liknande material, från ASOS. Aldrig använd så prislappen sitter på. Superfin men har inte riktigt fallit mig i smaken 💕 Nypris var 599
Beige klänning nelly mocka - Klänning i beige mockaliknande tyg från nelly. Storlek S.
Mörkblå Klänning - Säljer min mammas mörkblåa klänning som inte använts mer än 1-2 gånger. Den är I storlek 40 och från Flounce London. Släpper den för 229:-
Fortsätt i appen →