Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: M-S
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina klänning i babyrosa i strl m men passar även en S, använd endast 1 gång så den är som ny, köpt för 220 säljer för 150

Natta_
Natta_
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning s - Snygg klänning med spets från New yorker
Klänning s - Fin bodycon klänning från New yorker med spetsdetalj
Klänning - Säljer denna sommardrömmen i storlek S. Bara använd en gång, säljer för 299 + frakt🌷💘
Klänning - Det är en klänning från vila använd en gång. Har ingen användning av den därför jag säljer den. Storlek: 36! Jag är 172 ish. Vid fler frågor så är det bara att kontakta mig.
Klänning - Använd någon enstaka gång
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️