Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Otroligt vacker klänning med öppen rygg som aldrig kommit till användning!
klänning - kort klänning med guldiga paljetter, supersnygg och så stretchigt material! Aldrig använd, strlk S
 Klänning -  Jättesöt kort champagnefärgad festklänning.  skriv om du har några frågor!💕
Klänning  - Klänningen är i perfekt skick. Tryck på köp direkt
Klänning - Helt oanvänd röd klänning med blommor. Finns dragkedja på sidan av klänning och lappen finns kvar.
Klänning - En klänning som är lite kort i stilen, den sitter fint och är ganska lös längre ner. Används inte för den är för liten för mig. Skriv privat om ni vill ha egna bilder
Klänning  - Paljettklänning till julens festligheter
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar
Märke: Pull & Bear
Färg: Guld

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fantastiska klänning jag hade på nyår förra året. Är från Pull&Bear. Storlek M, men passar mer en S. Helt ny i skicket. Passar perfekt till nyår eller till fest🥰🥰

Tuva
Tuva
(29)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
zara klänning - svart zara klänning med spets
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Ljusrosa kortklänning med puffärmar Adoore  - Säljer en ljusrosa kortklänning med stora puffärmar och knappar längs hela framsidan. Klänningen har en feminin v-ringning och är tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en elegant känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.💓💓