Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Pull & Bear
Färg: Oliv

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna klänning som används ute 2 gånger förra sommaren sen kom den inte mer till användning. Super stretchig och basic till vardags.

Aliyah
Aliyah
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - En as skön klänning till sommaren med volanger. Jätte fin verkligen men kommer inte till användning. Använd 1 gång.
Fin klänning - Jättefin slutsåld klänning från pull and bear! Säljer då jag har för många klänningar💕
Klänning - Helt oanvänd
Klänning - Strl XS men passar även S
Klänning - Bra skick
Klänning - Jättefin klänning i storlek S, inga defekter! 💗Säljer då den inte kommer till användning
klänning - jättesöt militärgrön klänning från shein använd en gång skriv om ni vill se hur den ser ut på!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
STUDENT KLÄNNING  - Säljer denna jättefina och populära vita klänningen, som passar perfekt till studenten! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, vilket är synd och därav säljer jag gärna den till någon som kommer använda den mer! Är öppen för att diskutera pris, och det är bara att ställa frågor🥰
Showpo klänning  - säljer en sååå fina showpo klänning. Helt slutsåld på hemsidan, köptes för 1100 & endast använd 1 gång! Storlek 34. Perfekt studentklänning💌