Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Stradevius
Färg: Flerfärgad

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna underbara klänning från stardavius i fint skick

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Superfin klänning
Klänning  - Säljer en klänning från samsoe samsoe.
Klänning  - Mycket fint
Klänning  - Letar du efter det ultimata statement-plagget för ditt nästa evenemang? Sök inte längre! Vår ärmlösa, rygglösa festklänning utstrålar elegans och sofistikering. Med sin eleganta design och smickrande silhuett är denna klänning perfekt för att göra en
Klänning  - Letar du efter det ultimata statement-plagget för ditt nästa evenemang? Sök inte längre! Vår ärmlösa, rygglösa festklänning utstrålar elegans och sofistikering. Med sin eleganta design och smickrande silhuett är denna klänning perfekt för att göra en
Klänning  - Tänkte sälja den här då jag vill byta klädstil. Jag har gjort ändringar på den! Knapparna där fram bytte jag ut + placerade de nya bredvid resåren istället för ovanpå den för de gamla satt snett. Sydde på spets för hand, så inte jättevackert men det syns inte när den är på. Sydde även fast en tryckknapp ovanför dragkedjan för den åkte upp. Resåren där bak har gått sönder på några ställen men det påverkar inte klänningen förutom att den är mindre stretchig. Klänningen har fickor!
Ny klänning S - Oanvänd med lappar kvar 95%viskose 5% elastan
Fortsätt i appen →