Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd glittrig klänning  - En röd klittrig klänning från H&M som passar perfekt till julen.
Röd glittrig klänning  - SÖKER DEN! I STORLEK xs eller s
Röd kort klänning  - En röd kort klänning ifrån hm.
Röd klänning - Superfin klänning att ha över en vit skjorta eller liknande! Den är varm så passar superbra att ha på vintern!
Röd glittrig klänning - Röd glittrigklänning från Shein med en öppning i ryggen, tyget ovanför täcker bh’n så man kan fortfarande ha det :). Skrynkligt tunt tyg utanpå. Spaghetti band som axelband. Vänstra axelbandet är lite smått skadat vid fästet men det går o ordna om man syr
Röd glittrig klänning - Snygg röd klänning med glittrande detaljer och en djup öppen rygg. Perfekt för speciella tillfällen. Använd ett fåtal gånger, men som ny. Hör av er vid frågor🥰
Röd satin klänning - Så fin knappt använda röd satin klänning i storlek S
Röd glittrig klänning
Röd glittrig klänning  - 89 Röd glittrig klänning  - 90

Röd glittrig klänning

Storlek: S/XS
Kategori: Klänningar

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin röd glittrig klänning med slits. Säljer pga att det var i fel storlek och går ej att returera. Strlk S/XS

tania alaa
tania alaa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍