Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul blommig klänning - Säljer en söt gul blommig klänning med v-ringad hals och knytband i nacken. Perfekt för sommarens varma dagar. Klänningen har en lätt och luftig design med ett fint blommönster. Den har även en underklänning och är använd väldigt få gånger, den har en tajt passform skriv för fler bilder!
Gul blommig oneshoulder klänning - Säljer en superfin gul klänning med blåa blommönster. Perfekt för vår och sommar.
Gul blommig klänning  - Super fin gul blommig klänning från Nelly.com säljer pga att den blivit för liten. Storlek XS. 200kr köparen står för frakten!💛
Gul blommig klänning - Säljer en söt gul klänning som har använda för en midsommar. små. Klänningen har korta volangärmar, v-ringning och öppning ovan midjan. Superbekväm för varmare dagar!
Gul blommig klänning från arket  - Charmig gul klänning med vita blommor och knappar framtill. Den har en klassisk krage och korta ärmar, perfekt för en solig dag. Klänningen är lång och ger en härlig sommarkänsla. Storlek 34/ xs
Gul blommig klänning  - Söt blommig klänning aldrig använd 💛
Karen Klein klänning i lime-gul med blommor
Karen Klein klänning i lime-gul med blommor - 89 Karen Klein klänning i lime-gul med blommor - 90

Karen Klein klänning i lime-gul med blommor

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Gul

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Passar person med storlek S

Lincoln Streber
Lincoln Streber
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Rosa klänning - Jättefin superrosa klänning från VILA i storlek 34, har sytt om den så den är lite kortare🩷Jag är 160 cm för referens. Går att ha som jag har med oneshoulder men också off shoulder!
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i rosa, gult och grönt på vit botten. Klänningen har puffiga korta ärmar, smockad överdel och en bred volang nedtill som ger extra flärd. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Pris kan diskuteras