Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
grön klänning - super söt klänning, sitter så fint och framhäver verkligen ens kurvor. Är i perfekt skick då den är sällan använd med mysigt och stretchigt material. Köpare står för frakt🫶🏻
Grön klänning - En väldigt fin grön festklänning. Till skillnad från bilden har den inte bara en öppning utan två, en på varje sida! Hade den till en student men aldrig efter, ej till användning längre. Nypris 500kr.
Grön klänning  - Säljer denna fina sommarklänningen från Gina i storlek xs. Säljer då den inte kommit till användning, helt oanvänd och prislappen finns kvar💗 Skriv privat för fler bilder, pris går att diskutera🤗
Grön klänning  - Säljer denna klänning då jag använt den 1 gång på en tema fest. Helt nytt skick. Storlek XS men stretchig😁🥂💚
Grön klänning - Väldigt fin klänning som tyvärr har blivit lite för liten för mig. Använd några gånger men är en perfekt vardagsklänning till sommaren
grön klänning  - Supersöt kortklänning med grönt och beige mönster, vida långa ärmar och smock i midjan. Klänningen har volangdetaljer nertill och en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibes och unika prints. aldrig använd
Grön klänning - Sommarklänning i grön (svep för bättre bild på färgen, den är lite mörkare grön). I storlek XS men passar S också. Klänningen slutar strax innan knäna på mig och jag är 165cm (första bilden)
Grön klänning - Grön midi klänning från Pull and bear. Inga defekter
Grön klänning
Grön klänning - 89 Grön klänning - 90

Grön klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bilderna är från hemsidan men kan skicka bild på den om det önskas! Klänningen är oanvänd då den var för liten för mig. Supersnygg och i jättefint skick!

Maja Ljunggren Dramer
Maja Ljunggren Dramer
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre
KLÄNNING MED CUT OUT OCH SPETS ZW COLLECTION - Unik svart klänning med asymmetrisk nederkant och snygga cut-outs i midjan. Klänningen har korta ärmar och är dekorerad med mörk spets längs kanterna och midjan. Materialet är glansigt och ger en lyxig känsla. Ny med prislappen kvar.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!
Ljusrosa kortklänning med puffärmar Adoore  - Säljer en ljusrosa kortklänning med stora puffärmar och knappar längs hela framsidan. Klänningen har en feminin v-ringning och är tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en elegant känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.💓💓