Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Söt aprikos klänning
Söt aprikos klänning - 89 Söt aprikos klänning - 90

Söt aprikos klänning

Storlek: L/S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Orange

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning med aprikos färg! Så skönt material, luftigt nu till sommaren! Storlek L men är en S!!🧡

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
MÖSSA - grå mössa till hösten/vintern
SÖKER!!!! - Söker västen på bilden storlek XS/S!! Kontakta mig ifall ni är villiga att sälja till mig.
Kavaj!! Helt ny - Helt ny kavaj storlek 34/36
90’s high waist jeans  - Säljer dessa snygga jeans i storlek 36 i en ljusare tvätt som på andra bilden!! Helt nya🤍
Stickad tröja - Säljer min stickade tröja från Nelly! Helt ny och nypriset va 450kr🥰storlek 34! Men passar allt från 34-38 och möjligtvis även storlek 40!!
Jeans - Snygga jeans från Gina tricot! I storlek 36, tyvärr för stor för mig🤍
Liknande annonser
Visa alla
Aprikos klänning med detaljer - Ser mer orange ut på bild än vad den är!! Den är bara använd en gång och köpt helt ny från vinter, dock kom den med en liten söm som hade lossat redan när jag fick den.. (se bild 4 och 5!!) 🩷🩷
Aprikos klänning  - Snygg aprikos klänning med v-ringning och volangdetaljer. Klänningen har korta ärmar och två  knytning framtill som ger en fin passform. Perfekt för fest eller sommarens alla tillfällen!
Aprikos kort klänning med cutout - Säljer en aprikos kort klänning med smala axelband och snygg cutout-detalj framtill. Klänningen har en enkel, figurnära passform och dragkedja i ryggen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något lätt och somrigt.
Korall/aprikos omlottklänning med volanger - Trendig kort omlottklänning i korallrosa med volangdetaljer och trekvartsärm. Klänningen har ett bälte med rund spänne i midjan och en lätt v-ringad halsringning. OBS klänningen är med aprikos färgad i verkligheten än vad som framgår på bild🥰
Aprikos långklänning med cut-out - Säljer en snygg aprikos långklänning med v-ringning och cut-out detalj framtill. Klänningen är ärmlös och har en slits bak. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Materialet känns mjukt och följsamt, har lite stretch i sig
Fortsätt i appen →