Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart/vit mönstrad tunika/klänning - Svart/vit mönstrad tunika/kort klänning. Resår i ryggen och fickor i sidan. Ca 79 cm lång (något längre över rumpan). Sparsamt använd och i fint skick. Finns ingen storlekslapp men jag skulle säga att det är storlek XS.
Vit och svart mönstrad klänning H&M XS - Säljer en snygg kortklänning från H&M i storlek XS. Klänningen är vit med svart grafiskt mönster, har smala axelband med knyt i ryggen och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar unik stil och bekväma material.
Vit och svart mönstrad klänning med nät - Säljer en supercool vit och svart klänning med ett unikt rutmönster. Den har en snygg nätöverdel som ger en edgy look. Perfekt för en sommarfest eller en utekväll! Klänningen är i nyskick och passar perfekt för dig som gillar att sticka ut.
Vit mönstrad klänning från Lusa Paris - Säljer en vit klänning från Lusa Paris med färgstarka etno-inspirerade mönster i rött, svart, gult och orange. Klänningen har kort ärm, rund hals och detaljerade tryck längs kanterna och runt halsen. Perfekt för dig som gillar unika och färgglada plagg.
Svart och vit mönstrad klänning - Långärmad klänning som har en  tight passform. Sparsamt använd.
Mönstrad rosa och vit klänning - Superfin kortklänning med tunna axelband, v-ringning och broderade detaljer i rosa, vitt och guld. Klänningen har ett färgstarkt mönster, volanger och snörning med tofsar framtill. Perfekt för sommarens varma dagar.
Svart och vit mönstrad klänning från Lindex - Säljer en snygg svart och vit mönstrad klänning från Lindex i storlek 40. Klänningen har långa ärmar och ett coolt blommigt mönster. Perfekt för både vardag och fest! Den är i bra skick och har en dragkedja i ryggen för enkel på- och avtagning.
Vit och svart mönstrad klänning från zara  - Säljer en vit klänning med svart mönster och långa ärmar. Klänningen har en avslappnad passform och  säljs pågrund av att den inte blir använd och är bara använd en gång på midsommar. Nypris från zara ligger på 500kr
Vit mönstrad klänning
Vit mönstrad klänning - 89 Vit mönstrad klänning - 90 Vit mönstrad klänning - 91

Vit mönstrad klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min systers vackra studentklänning 🍾 Den är endast använd en gång så den är i väldigt fint skick. Klänningen är i storlek xs. Bandet hjälper till att framhäva midjan och klänningen stängs med en dragkedja i ryggen. Det fina blommönstret gör klänningen perfekt för sommaren som är påväg!🌸 Är många intresserade blir det budgivning. Frakt tillkommer

Erica K
Erica K
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛