Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: 42
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd med lappen kvar. Normal i stoleken!

Amanda Forsberg
Amanda Forsberg
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
klänning - klänning/två delat sätt. Den har snören till så meningen är agh det ska sitta ihop som en klänning men snörena är enkla att ta bort vilket gör att man kan använda kjolen och tröjan för sig också! Nyskick🩷
klänning - trendiga klänningen från h&m, trodde ja skulle gilla den men tycker ej den Sitter bra på min kropp. Aldrig anvönd. Väldigt stretshig 🩷
Klänning  - Jättefin svart klänning❤️perfekt till sommaren eller till någon fest❤️
Klänning - Jätte fin klänning som inte kommer till användning. Nypris 699kr Kan skicka fler bilder vid intresse
Klänning - Jättefin svart prickig klänning från Laurie Denton!! Jag är 162 cm för referens.
klänning - bodycon klänning från lager
Marockansk klänning - Jätte fin svart Djellaba med guld detaljer, använd endast för fotografering🖤 (xs-s)
långärmad klänning  - jätte fin svart långärmad klänning som är typ skrynklig, går till lite över knäna 💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar💕endast använd en gång. Storlek S
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Mini klänning - Mönstrad mini klänning (säljs inte längre) ❤️ Bilder från förra ägaren!!
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Svart klänning - Supersnygg svart klänning perfekt året om både till fest och under sommaren!💖💖Den är lite prickig spets kan man säga o volangig som inte riktigt gör sig rätt på bilden! Storlek S!❤️‍🔥❤️‍🔥
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Ljusgul one shoulder kort klänning - Trendig ljusgul kort klänning från Zara. Endast använd en gång