Alla kategorier > Klänningar
Klänning Ivyrevel
Klänning Ivyrevel - 89 Klänning Ivyrevel - 90

Klänning Ivyrevel

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin sommarklänning från Ivyrevel. Använd en gång, hittar ingen storlek i men passar mig som har xs-s/34-36.

Anna21
Anna21
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Kommer inte riktigt ihåg vad jag köpte den för men den var ganska dyr. Använt 1 gång! 💗köp direkt!!😽
Ljusgul balklänning från hello Molly  - Snygg ljusgul långklänning, endast använd en gång💓 passa på att köpa inför balen!!
Marinblå spetstopp omlott - Säljer en marinblå topp i spets bara testad från Nelly
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗