Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning S - Supersöt klänning(: Oanvänd. Köparen står för frakt💜💜💜
Klänning  - Medellång klänning i storlek S
Klänning  - Vit söt klänning som passar perfekt till skolavslutning, student eller sommarfesten. Tyvärr aldrig kommit till användning, prislapp sitter kvar, nypris 799kr.
Klänning  - Letar du efter det ultimata statement-plagget för ditt nästa evenemang? Sök inte längre! Vår ärmlösa, rygglösa festklänning utstrålar elegans och sofistikering. Med sin eleganta design och smickrande silhuett är denna klänning perfekt för att göra en
Klänning  - Letar du efter det ultimata statement-plagget för ditt nästa evenemang? Sök inte längre! Vår ärmlösa, rygglösa festklänning utstrålar elegans och sofistikering. Med sin eleganta design och smickrande silhuett är denna klänning perfekt för att göra en
Klänning  - Letar du efter det ultimata statement-plagget för ditt nästa evenemang? Sök inte längre! Vår ärmlösa, rygglösa festklänning utstrålar elegans och sofistikering. Med sin eleganta design och smickrande silhuett är denna klänning perfekt för att göra en
Klänning - Jättesöt klänning från hm perfekt till studenten!
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit fin klänning passar bra till studenten. Storlek s men skulle passa xs med. Aldrig använd och prislapp kvar. Ordinarie pris 799 mitt 150

Emilia Quick
Emilia Quick
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Balklänning  - Säljer min balklänning i marinblå som är glansig och har en glittrig detalj vid sidan om och med slits, Orginal pris 600.
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Trendig prickig klänning🩷🩷 - Sååå fin klänning grön Berskha som var varit helt slutsåld hela sommaren💓 använd endast en gång!!
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Zara strl XS (S) Vit kort med volang - Supersöt kort vit klänning med volangdetaljer på axelbanden och snörning framtill. Klänningen har en tight passform och är gjord i ett lätt, rynkat material som ger en snygg struktur. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Strl S men är liten i storleken, som en xs/32.
Beige silkes  balklänning med volanger  - Elegant vit beige långklänning i glansigt material med djup v-ringning och volangdetaljer längs hela framsidan. Klänningen har markerad midja och en dekorativ blomma framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut på bal. Hel slutsåld !!! Köpt för 1500kr 🥰 fårn Bella barnett