Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Svart klänning med vit blommor
Svart klänning med vit blommor - 89 Svart klänning med vit blommor - 90

Svart klänning med vit blommor

Storlek: Xs, 34
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

En fin svart klänning med vita små blommor! Passar både xs och s!

Novalies sellout
Novalies sellout
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit och svart blommig klänning - Säljer en söt vit klänning från Vila med svarta blommiga mönster och smala axelband. Klänningen har en markerad midja med smock och är i kort modell. Perfekt för varma dagar och har en luftig känsla.
Svart och vit blommig klänning - Elegant svart klänning med vita blommor och smala axelband. Klänningen har en dekorativ rosett framtill och ett vackert blommönster som ger en stilren look.
Svart och vit blommig klänning - Säljer en superfin svart klänning med vita blommor. Den är ärmlös och perfekt för sommaren. Klänningen har en elastisk midja för en bekväm passform och spetsdetaljer vid halsen. Perfekt för både vardag och fest!
Svart vit blommig klänning - Jättefin klänning i strl M från Shein. Köpt 2021 men endast använd fåtal gånger.
Svart och vit blommig klänning - Säljer en superfin svart klänning med vita blommor. Den har en v-ringad hals och korta ärmar med volangdetaljer. Perfekt för både vår och sommar! Klänningen är i nyskick och passar perfekt till både vardag och fest.
Svart blommig klänning - Svart zara klänning i M. Helt oanvänd med lappar kvar.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Ljusrosa långklänning med volanger - Supersöt ljusrosa långklänning med volangdetaljer och spets. Klänningen har omlott upptill, öppen rygg med snörning och breda axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Materialet känns lätt och flowy.