Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Fin svart klänning från H&M i storlek XS, passar även storlek S. Fint skick utöver några missfärgningar, svåra att ta bild på, är mer som ”fettfläckar” från bodylotion etc 🖤
SLUTSÅLD klänning - Säljer denna favorit en svart slutsåld kortklänning från mango, med glittrigt mönster och oneshoulder-design. Som passar perfekt till fest eller kanske någon fin middag. Klänningen har en volang längst ner och en puffig kort ärm på ena sidan. Storlek XS och endast använd någon fåtal gång. ❤️
Klänning  - Jättefin klänning, det är min mormors gamla så har inte koll på märke osv me sitter bra på någon med xs/s!💗 Pris kan diskuteras!
Klänning  - Fin svart klänning från Hm endast testad ! Säljer då den aldrig kom till användning och nu är för liten! Den är i storlek Xs! Den är även ganska stretchig 💕 priset går alltid att diskuteras!💕
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin tajt svart klänning. Nyskick aldrig använt. Storlek 36

Selma
Selma
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå dunjacka Parajumpers S - Säljer en superlätt och snygg grå dunjacka från Parajumpers i storlek S. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och klassisk logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Vit ribbad klänning med knappar - Supersöt vit ribbad klänning med smala axelband och silvriga knappar framtill. Klänningen är figurnära och har en enkel. Materialet är stretchigt och bekvämt. Lite foundation fläckar som försvinner med medel.
Vit långklänning från SHEIN - Enkel och stilren vit långklänning från SHEIN med tunna axelband. Klänningen har rak passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för varma dagar eller när du vill ha en clean look.
Ljus blåa mjukisbyxor med strassdetalj - Ljusblåa mjukisbyxor med resår i midjan och vid benslut. På baksidan finns texten 'NASTY' i glittriga strasstenar som verkligen poppar. Byxorna är i mjukt bomullsmaterial och har en loose passform, perfekta för chill dagar. Lite foundation fläckar men går bort med medel.
Grå wide mjukisbyxor H&M Divided XS - Gråa mjukisbyxor från H&M Divided i storlek XS. Byxorna har bred resår i midjan och är i en loose, wide modell med raka, vida ben. Tillverkade i mjuk bomullsblandning med polyester för extra komfort. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm. En svart fläck av franslim på byxorna.
Svart pufferjacka från Boohoo - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Boohoo i storlek 36. Jackan har quiltad design, huva, dragkedja och tryckknappar framtill. Perfekt för dig som vill ha en cool och varm jacka med streetkänsla. Materialet är syntet och jackan har praktiska fickor. Cropped puffer jacket.
Guldigt tvinnat armband - Snyggt armband i guldig färg med tvinnad kedja och klassiskt lås. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en trendig och stilren detalj. Passar dig som gillar smycken med lite extra edge.
Liknande annonser
Visa alla