Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Färg: Beige

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin klänning från Pernilla Wahlgrens kollektion, kommer tyvär inte till användning 💞

Alexandra
Alexandra
(10)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Skitsnygg figursydd klänning med urringning och volangarmar, finns ej kvar på hemsidan, perfekt till fest eller andra högtider
Klänning - Säljer min somriga klänning som inte kommer till användning, inte använd mycket och i bra skick
Klänning - Säljer en sommarklänning! Materialet ör typ som silkesmatrial! Skriv för mer info!💓
Klänning - En linneklänning från Na-kd, har blivit skrynklig men annars är den oanvänd & lappar kvar 🌸
Klänning - Denna passar även en xxs då den sitter tight
Söt klänning!! - Så söt klänning från hm, säljer då den inte kommer till användning☺️ storlek 34
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.