Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning vero moda
Klänning vero moda  - 89

Klänning vero moda

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Gul

490 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Som ny, använd 2-3 gånger

evelinak0404
evelinak0404
(11)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning från Vero Moda/ Vila - vit klänning från Aware med  blommönster i gult. Superfin till sommaren!💘💘
Fin klänning från vero moda - En fin randig klänning som jag säljer då den inte används och är lite för liten, lite genomskinlig men väldigt bra skick!
Klänning från vero Moda  - Vit klänning från vero Moda. Ändats använd en gång, inga defekter💕
Gul blommig klänning från Vero Moda - Charmig gul klänning från Vero Moda med blommigt mönster i rosa och grönt. Klänningen har en omlott-design och långa ärmar med smockdetaljer vid ärmsluten. Perfekt för en somrig look! 🌼 Helt ny oanvänd. Ena lappen är dock klippt.
Vero moda klänning  - En klänning från vero moda. Är i nyskick o aldrig använd. Prislappen av och själva storlek saken från nacken är av för den syntes när den prövades. Tryck gärna på köp nu och köparen står för frakten 💞💞
Ljusgul långklänning från Vero Moda - Supersnygg ljusgul långklänning från Vero Moda med ribbad struktur och lång ärm. Klänningen har en cool v-ringad detalj med cut-out vid halsen som ger en trendig touch. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar bekväma och stilrena plagg.
Vero Moda klänning - Endast använd en gång!🥰 Skriv för fler bilder❣️
Vero Moda klänning  - Superfin omlottklänning med prickar på från vero moda. Perfekt inför sommaren. Har band som man knyter runt som ger det en bra passform. Inga defekter. Stoleks lappen är avklippt men passar mig som bär S. Hör av er vid frågor!💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕