Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89

Klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Färg: Beige

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin klänning från Shein, aldrig använd Original pris 129kr säljer för 65kr

E111
E111
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Säljer en sommarklänning! Materialet ör typ som silkesmatrial! Skriv för mer info!💓
Klänning - Klänning från NA-KD använd bara en gång. Är i mycket bra skick och i fin djur mönster design.
Klänning  - Klänning i jätteskönt material😍
Klänning - Söt ribbstickad klänning🩵
Klänning - En klänning som inte använts ett tag. Väldigt bekväm för sommaren när det är varmt då det är typ som en ”linne” klänning. !! Hade inga bättre bilder ber så mycket om ursäkt 😭!!
Klänning  - Begie klänning
klänning  - Säljer den här beige klänningen som jag endast har använt 1 gång! 😊
Klänning  - Kläm
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!