Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara klänning - Så söt klänning från zara Använd endast 1 gång  Storlek M men sitter mer som S
Zara klänning  - Supersöt klänning ifrån Zara. Använd 1 gång så i mycket bra skick💗
Zara klänning - Säljer denna vita klänning från Zara i storlek m. Säljer pågrund av att jag tycker den är lite för kort för min smak.
Zara klänning - Jättesöt Zara klänning inga defekter skriv om ni har frågor
Zara klänning - Helt ny zara klänning. Prislapp kvar, passar även S
Zara klänning - Söt klänning från zara som inte kommer till användning. Endast använd på min syrras student
Zara klänning  - Super fin klänning!!❣️❣️
Zara klänning
Zara klänning - 89

Zara klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna populära klänningen från zara som är såå fin. Säljer pga att det inte riktigt är min stil och nån annan kan få mer användning för den! Använd en gång men annars är den som ny. Storlek M men passar mig med S/M

Damjana
Damjana
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Marc Jacobs väska - Marc Jacobs väska som är köpt på plick för ca 900kr. Väskan är i ett använt men fint skick, bandet går att justera och den sitter väldigt fint på när man bär den. Rymmer allt man behöver under dagen och är supersnygg. Säljer då jag inte använder den!
Liknande annonser
Visa alla