Yuki
Yuki
Blommig klänning
Blommig klänning - 89 Blommig klänning - 90 Blommig klänning - 91

Blommig klänning

Storlek: 36/38( S~XS)
Kategori: Klänningar
Märke: Kappahl
Färg: Rosa

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt blommig minikjol på sommaren. 💗 Superbekvämt material, kjolen har två lager för att skydda integriteten och lägga till skönhet.🥰

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart kort satinklänning med tunna band - Otroligt fin svart satin klänning, endast använd en gång!😍😍
Klänning - Svart ärmlös klänning från zara som är använd en gång. Jättesöt och perfekt mot hösten och vintern för festligare tillfällen
Super snygg offshoulder klänning  - Klänningen är mot det större hållet i bysten.
Vit offshoulder kortklänning - Superfin of shoulder-topp från bikbok i storlek xs. Säljer då den är för liten på mig, därav ingen bild på hur den ser ut på. Men den är i jättebra skick!
Klänning med volang - Supersöt vit klänning med v-ringning, volangdetaljer vid axlarna och kort längd. Finns även fickor! Lånade bilder och säljer pga den inte passade mig
Randig långklänning med puffärm - Superfin ljus långklänning med smala vertikala ränder i gul och brun. Klänningen har v-ringning, markerad midja, knappar framtill och långa puffärmar som ger en trendig siluett. Perfekt för studentfirande och sommarens alla tillfällen!den finns inte längre på hemsidan.
Studentklänning med volanger - Säljer en vit kortklänning med flera lager volanger och oneshoulder-design. Klänningen har en omlott-look och är axelbandslös på ena sidan, vilket ger en unik och trendig siluett. Perfekt för dig som gillar statement-plagg med mycket rörelse och volym.