Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
kort klänning i mesh
kort klänning i mesh  - 89 kort klänning i mesh  - 90 kort klänning i mesh  - 91

kort klänning i mesh

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd från hm. Fler bilder kan fås 💕

Cicci
Cicci
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Randig kort klänning i bomull - En enkel och stilren kort klänning med blå och vita horisontella ränder. Klänningen har rund halsringning och korta ärmar.
vit klänning i mesh - använd endast till bild, passar XS-M 🩵
Kort klänning - Supersnygg svart och vit mönstrad klänning i från hm i väldigt bra skick.
Vit ärmlös kort klänning i spets - Supersnygg vit kortklänning med ärmlös design och rund hals. Klänningen har ett vackert spetsmönster och lätt glansigt tyg som ger en lyxig känsla. Figurnära passform och dragkedja bak. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant look.
Vit kort klänning med shorts i  - Säljer en superfin vit kort klänning med shorts i . Klänningen har korta ärmar och en v-ringad design som ger en elegant touch. Perfekt för sommarens alla fester eller en dag på stan. Helt ny med tag kvar!
Vit kort klänning - Super söt helt oanvänd klänning från H&M. Den är kort pch slutar ungefär äver knäna och är perfekt inför sommaren.
vit klänning i mesh - använd endast till bild 🤍
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
studentklänning - jätte fint oanvänd studentklänning i storlek 40 jag är normalt en 36 S/M. Jätte skön och perfekt till studenten nypris 1500kr❤️ helt slutsåld
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗