Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Satinklänning  - Fin satinklänning från Hm, lite pärlemovit/kräm💖💖
Vit satinklänning - En vit satinklänning från S, mycket fint skick! Bilder från när jag bär min andra klänning i grått, som är i samma storlek. Säljer den VITA
Satinklänning glitter  - Säljer min supertrendiga satinklänning från zara som är helt slutsåld!! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning🤍klänningen är i strl M men passar mig som vanligtvis har S💕 perfekt till nyår!!
Satin klänning - Dröm klänning som jag hade som en av mina studentklänningar❤️ Krämvit/lite rosa. Kan tänka mig att gå ner i pris men nypris var 1500
Vit satinklänning  - Vit satinklänning med slits vid vänster benet och knuten på rygg. Klänningen går ungefär till knäna och jag är ca 175. Använd en gång!
Satinklänning
Satinklänning - 89 Satinklänning - 90 Satinklänning - 91

Satinklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit kort klänning i satinmaterial från Motel Rocks. Kan användas med eller utan band beroende på vilken figur man vill ha. Simpel och superfin. Använd en dag. Storlek M. Passar även S. Jag pendlar mellan s och m.

Klara reit
Klara reit
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
Gul klänning - As snygg gul klänning💕💕 pris kan diskuteras och om man vill ha fler bilder är de bara att höra av sig😘😘
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
zara klänning - svart zara klänning med spets