Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Grön klänning från Shein
Grön klänning från Shein - 89 Grön klänning från Shein - 90 Grön klänning från Shein - 91 Grön klänning från Shein - 92 Grön klänning från Shein - 93

Grön klänning från Shein

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Färg: Grön
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg grön klänning från Shein i storlek L. Den har en v-ringad design med volangdetaljer på ärmarna. Perfekt för både fest och vardag. Klänningen är i ett mjukt och bekvämt material som ger en smickrande passform. Helt ny och oanvänd, perfekt för julen och nyåret som närmar sig!

Nataly Hanna
Nataly Hanna
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön klänning från Shein - Snygg grön klänning från Shein i storlek M. Den har en v-ringad design med kortärmade volanger och en dragkedja i ryggen. Perfekt för julen och nyåret som närmar sig! Helt ny, oanvänd och redo för en ny ägare som kommer rocka den!
Grön blommig klänning från SHEIN - ❗️SKRIV TILL MIG VID KÖP❗️Supersöt ljusgrön klänning från SHEIN med vita små blommor, volangdetaljer på axelbanden och knytning framtill. Ribbad struktur i tyget. Använt nån gång.
Grön blommig klänning från SHEIN - Superfin grön kortklänning från SHEIN med vitt blommigt mönster. Klänningen har långärmade puffärmar med volang vid ärmslut, v-ringad hals och ett knytband i midjan. Materialet är mjukt och lätt, perfekt för vår och sommar. Snygg volangkant nedtill ger extra flow.
Grön blommig klänning från SHEIN - Supersöt grön klänning med vita blommor från SHEIN. Puffiga korta ärmar, knytning fram och dragkedja i ryggen. Klänningen har en rundad hals och är tillverkad i lätt polyester, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Grön sammetsklänning från SHEIN - Mörkgrön långklänning i sammet från SHEIN med omlott-design, lång ärm och snygg v-ringning. Klänningen har en dekorativ pärlspänne i midjan och dragkedja bak. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant look.
Grön klänning från Shein - Grön klänning från Shein perfekt till sommarn eller solsemester! Storlek M/L. Bra skick, endast väldigt skrynklig!
Grön blommig klänning från SHEIN - Supersöt grön klänning från SHEIN med vitt blommönster, långärmad och med knyt i midjan. Den har en kort, svängd kjol och är perfekt för dig som gillar en lekfull och trendig stil. Materialet känns lätt och flowy, perfekt för varmare dagar.
Grön ärmlös klänning från Shein - Säljer en superfin grön klänning från Shein. Den är ärmlös och har en öppen rygg med knytband i nacken. Perfekt för sommarens fester! Klänningen är tight och kort, vilket ger en snygg och stilren look.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕