Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Champagnefärgad sidenklänning från The Black Label Collection
Champagnefärgad sidenklänning från The Black Label Collection - 89 Champagnefärgad sidenklänning från The Black Label Collection - 90 Champagnefärgad sidenklänning från The Black Label Collection - 91

Champagnefärgad sidenklänning från The Black Label Collection

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Lager 157

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en elegant champagnefärgad klänning i siden från The Black Label Collection. Den har en v-ringad design och smala axelband, perfekt för festliga tillfällen. Klänningen är i nyskick och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material.

Desiree
Desiree
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart långklänning från The Black Label Collection - Svart tight långklänning från Lager 157 med öppen rygg. Använd endast 2 gånger, nyskick💗Obs köparen står för frakten!!
Champagnefärgad sidenklänning - Elegant champagnefärgad långklänning i siden med en v-ringad design. Klänningen är axelbandslös och har en slät, glansig yta som ger en lyxig känsla. Perfekt för festliga tillfällen eller en sommarkväll.
Olivgrön slipklänning från The Black Label Collection (Lager 157) - Säljer en olivgrön lång slipklänning från The Black Label Collection, modell Blaire. Klänningen har smala axelband, v-ringning och är tillverkad i ett glansigt, satinliknande material. Slits på sidan för extra detalj.
Champagnefärgad sidenklänning - Fin champagnefärgad långklänning i siden helt ny (nypris: 1709kr). Kan absolut gå ner i pris men skriv så kan de lösas💕
Champagnefärgad sidenklänning - Superfin siden klännining med fin baksida!
Champagnefärgad sidenklänning med bälte - Elegant champagnefärgad långärmad klänning i siden med knappar framtill och ett dekorativt bälte i midjan. Perfekt för en stilfull look.
Champagnefärgad sidenklänning Stockh LM - Elegant champagnefärgad klänning från Stockh LM i glansigt sidenmaterial. Klänningen har lång ärm med bred manschett och hög krage med draperad effekt baktill. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga plagg.
Svart klänning från The Black Label Collection - Elegant svart klänning i satin från The Black Label Collection. Klänningen har en v-ringad design och är ärmlös, vilket ger en stilren och sofistikerad look. Perfekt för speciella tillfällen. Den är i silkes men medel lång så en bit under knäna❤️
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795