Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Lång leopardklänning
Lång leopardklänning - 0 Lång leopardklänning - 1

Lång leopardklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

230 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Otroligt snygg,lång och stretchig klänning från Gina tricot! Figurnära passform med snyggt leopardmönster! Öppen och med knyte i ryggen🤞🏼

Ellen💞💞💞
Ellen💞💞💞
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardklänning  - Säljer denna jättefina leopardklänningen ifrån Gina tricot. Helt slutsåld. Säljer den på grund av att den har blivit för liten och den är i mycket bra skick. Prick kan diskuteras. Stolek 34 men passar även mig som brukar ha 38❤️
Leopard klänning - Säljer min jättefina leopard klänning från gina, i storlek xs då jag köpte den i fel storlek🩷 prislapp kvar ny pris 499kr mitt pris 350kr
Lång leopardklänning - Helt ny! Endast använd en kväll☺️
Leopardklänning  - Leopardklänning ifrån Gina tricot, storlek 40.
Leopard klänning  - Leopard klänning, aldrig använd, skriv för fler bilder, köpt för 799
Leopard klänning  - Säljer denna helt oanvända klänning då den inte kommer till användning, lappen sitter kvar!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰