Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Miniklänning
Miniklänning - 0 Miniklänning - 1 Miniklänning - 2 Miniklänning - 3

Miniklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Fin miniklänning i paisleymönster med lång ärm! Aldrig använd med prislappen kvar. Nypris 419. Från mango❤️

Emelie
Emelie
(24)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
miniklänning  - använd endast till bild
Färgglad miniklänning - Säljer en unik och färgglad miniklänning från Lindi med ett abstrakt mönster i svart, orange, rosa och gult. Klänningen har volangdetaljer vid halsringningen och ärmsluten, samt trekvartsärmar. Perfekt festlig klänning till sommaren eller när man ska på semester😍
Miniklänning zara - Jättesöt mönstrad miniklänning från Zara i strl S💕
Miniklänning - Säljer denna superfina somriga miniklänningen som är helt slutsåld från Saboskirt, i mycket fint skick som endast är använd ett fåtal gånger! Kund står för frakt! Pris går att diskutera. Storlek är XS men klänningen är stretchiga så passar även S.
Fin miniklänning - Säljer denna jättefina miniklänningen i utmärkt skick!
miniklänning  - använd 2 gånger 🧡
Blommig miniklänning - Jättegullig blommig klänning från NAKD!! ✨❤️‍🔥 Endast använt en gång så den är så gott som ny. Den är typ beige i undertonen med blommig mönster i gammelröd färg, ärmarna är lite puffiga och den har knytningsdetaljer längs hela framsidan.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Blommig rosa klänning Zara  - Supersöt klänning i rosa med blommigt mönster från Zara. Klänningen har långa ärmar, djup urringning med snörning framtill och är i ett glansigt material som ger en lyxig känsla, storlek S. Perfekt nu till sommaren!🩷
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S