Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Omlottklänning - Supersnygg rödorange omlottklänning från Monki. Använd en gång. Som ny. Storlek small men beroende på hur man vill att den sitter så passar den även en 38-40.
Dobber omlottklänning - Klänning med knytning i sidan från varumärket Dobber inköpt från MQ, Stl XS. Nypris 699kr. Använd 1 gång.
Mönstrad omlottklänning  - Klänning med abstrakt mönster i orange, beige och mörkblått. Klänningen har v-ringning, resår i midjan trekvartsärmar.
Blommig omlottklänning - Säljer en vacker blommig omlottklänning i ljusa toner av orange, blått och beige. Klänningen har en v-ringad design och är ärmlös, perfekt för sommarens festligheter. Den har ett fint fall och ett elastiskt band i midjan för en bekväm passform.
Omlottklänning  - Omlottklänning i sammet med knyte i midjan.
Omlottklänning
Omlottklänning  - 89 Omlottklänning  - 90 Omlottklänning  - 91

Omlottklänning

Storlek: S-M
Kategori: Klänningar
Färg: Orange

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En nästan helt oanvänd somrig och söt ally Bell klänning i omlottmodell med blommigt mönster. Förhöjer sommarbrännan och sitter så snyggt och bekvämt.

Evelina
Evelina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla