Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
glittrig rosa balklänning  - Säljer min super fina balklänning med glittriga paljettdetaljer på överdelen och har en öppen rygg. Klänningen har en v-ringad design och korsade axelband bak. Storlek xs, den är uppsydd för mig som är 170cm + 5cm klackar, kemtvättad och ren! Köpt ny för 4200kr. kan fixa mer bilder & pris går såklart att diskutera :)) kvitto finns!!
Rosa glittrig balklänning från Hebeos - Säljer en superfin rosa långklänning från Hebeos med paljetter över hela klänningen. Klänningen har smala axelband, markerad byst och en hög slits framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut på festen!
Rosa glittrig balklänning - Säljer en fantastisk rosa långklänning med glittrande detaljer. Klänningen har en offshoulder-design och en figurnära passform som framhäver silhuetten. Perfekt för en bal tillexempel!! Märket är flor miss och den är i storlek 32! Den är oanvänd och nypris var 2000!🩷
Rosa glittrig balklänning  - Säljer min rosa glittriga balklänning, använd en gång på balen🩷 Ordinarie pris 1299kr. Verkligen superfin och väldigt lång.  Jag är 174 och hade 7-8 cm klack och då gick klänningen precis ned i marken. Går även att sy upp om man skulle vilja det! Den har blivit lite sliten längst ner i nederkanten då den släpat i marken, men inget som syns, annars fint skick!
Balklänning, storlek 34  - Säljer min gamla balklänning. Stretchigt material, väldigt bekväm, gammlerosa färg på den. Den är endast använd en gång i några timmar så bra skick är den i. Jag har sytt upp klänning så den passar min lägn och jag är 1,54 cm så klänningen är perfekt för en kort tjej eller kille!
Rosa glittrig balklänning 🩷 - Säljer denna super fina balklänning från asos. Köpte den i höstas och har nu ångrat mig då jag hittade en annan klänning. Den är i Dimrosa färg (se sista bilden). Den är verkligen super fin o har en jätte fin öppen rygg. Aldrig använd endast testad🥰
Rosa glittrig balklänning med volangdetaljer - Säljer en fantastisk rosa balklänning med glittrigt tyg och vackra volangdetaljer. Klänningen har en dramatisk, vid kjol och är täckt av skimrande paljetter som ger en lyxig känsla. Perfekt för bal eller festliga tillfällen.
Rosa/glittrig balklänning storlek 34
Rosa/glittrig balklänning storlek 34 - 89 Rosa/glittrig balklänning storlek 34 - 90 Rosa/glittrig balklänning storlek 34 - 91

Rosa/glittrig balklänning storlek 34

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa/glittrig balklänning med justerbara axelband. Färgen skiftar lite i olika ljus men superfin i solen då den glittrar. Använd en gång!

bella
bella
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Rosa klänning - Jättefin superrosa klänning från VILA i storlek 34, har sytt om den så den är lite kortare🩷Jag är 160 cm för referens. Går att ha som jag har med oneshoulder men också off shoulder!
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i rosa, gult och grönt på vit botten. Klänningen har puffiga korta ärmar, smockad överdel och en bred volang nedtill som ger extra flärd. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Pris kan diskuteras
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.