Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
glittrig rosa balklänning  - Säljer min super fina balklänning med glittriga paljettdetaljer på överdelen och har en öppen rygg. Klänningen har en v-ringad design och korsade axelband bak. Storlek xs, den är uppsydd för mig som är 170cm + 5cm klackar, kemtvättad och ren! Köpt ny för 4200kr. kan fixa mer bilder & pris går såklart att diskutera :)) kvitto finns!!
Glittrig rosa balklänning - Säljer nu min superfina balklänning från bubbleroom🩷klänningen är använd vid ett tillfälle och den är uppsydd för att passa någon som är mellan 165-168cm🌸
Rosa glittrig balklänning  - Säljer min rosa glittriga balklänning, använd en gång på balen🩷 Ordinarie pris 1299kr. Verkligen superfin och väldigt lång.  Jag är 174 och hade 7-8 cm klack och då gick klänningen precis ned i marken. Går även att sy upp om man skulle vilja det! Den har blivit lite sliten längst ner i nederkanten då den släpat i marken, men inget som syns, annars fint skick!
Balklänning, storlek 34  - Säljer min gamla balklänning. Stretchigt material, väldigt bekväm, gammlerosa färg på den. Den är endast använd en gång i några timmar så bra skick är den i. Jag har sytt upp klänning så den passar min lägn och jag är 1,54 cm så klänningen är perfekt för en kort tjej eller kille!
Rosa glittrig balklänning - Säljer en fantastisk rosa långklänning med glittrande detaljer. Klänningen har en offshoulder-design och en figurnära passform som framhäver silhuetten. Perfekt för en bal tillexempel!! Märket är flor miss och den är i storlek 32! Den är oanvänd och nypris var 2000!🩷
Rosa glittrig balklänning - Intressekoll på min rosa glittrig balklänning med en v-ringad i ryggen. Klänningen har en slits framtill och en dragkedja i ryggen. Andvänd en gång på balen. Super fin!
Rosa glittrig balklänning 🩷 - Säljer denna super fina balklänning från asos. Köpte den i höstas och har nu ångrat mig då jag hittade en annan klänning. Den är i Dimrosa färg (se sista bilden). Den är verkligen super fin o har en jätte fin öppen rygg. Aldrig använd endast testad🥰
Rosa/glittrig balklänning storlek 34
Rosa/glittrig balklänning storlek 34 - 89 Rosa/glittrig balklänning storlek 34 - 90 Rosa/glittrig balklänning storlek 34 - 91

Rosa/glittrig balklänning storlek 34

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa/glittrig balklänning med justerbara axelband. Färgen skiftar lite i olika ljus men superfin i solen då den glittrar. Använd en gång!

bella
bella
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart balklänning storlek 34 - Svart balklänning i bandeaumodell. Klänningen har ett silikonband på insidan (upptill) för att den inte ska halka ner! Dekorativ rosett upptill. Tight modell men stretchigt material. Använd en gång! Frakt 69 kr med postnord
Vida jeans med slitningar  - Storlek 34 (oversized fit) från Gina Tricot. Använt 1 gång. Slitningar och hål på båda knäna. Modellen är högmidjad och har en rak, wide fit med fem fickor.
Ljusblå tighta jeans - Ljusblå jeans i storlek 34 från Gina Tricot. Modellen är högmidjade med klassisk femficksdesign, dragkedja och knapp. Jeansen har råa, fransiga benslut med slits. Perfekt passform som sitter snyggt och framhäver figuren.
Levi's High Loose W24 L33 - Säljer ett par Levi's High Loose jeans i ljusblå tvätt W24 L33. De har hög midja, breda ben och fem fickor med dragkedja och knapp framtill. Tyvärr har jeansen gått sönder i ena hällan (höger bak, se bild) detta syns dock inte när de sitter på och eftersom att jeansen har så hög midja är de flesta tröjor längre ändå. Går säkert enkelt att sy ihop om man vill. Jag är 168 cm lång och har oftast 34 på byxor för referens.
Stickad grön tröja small - Jätteskön stickad tröja från Monki i storlek small. Aldrig använd, bara provad men avtagen prislapp.
Liknande annonser
Visa alla