Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Byte adoore klänning  - Hej! Jag söker ett byte på denna helt nya adoore klänningen men som tyvärr var för liten för mig, jag har en storlek 34 men hade behövt en storlek 36. Lapp och allting är kvar, enbart provad en gång. Den är i modellen Positano. Om ingen vill byta så kan jag sälja den för 1600kr, hör av dig om du har en sådan🥰
Adoore klänning BYTE - En adoore i storlek 42!! Är det någon som har en 38 eller 40 som kan tänka sig byta!!!! BYTAS INTE SÄLJAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adoore klänning - Använd ca 3 gånger
Adoore klänning - Roma dress, färgen finns inte längre att köpa. Superfin och aldrig använd, strl 36.
Adoore klänning - säljer min super fina adoore klänning i storlek 36, aldrig använd med lappen kvar och även påsen till är kvar. ordinarie pris 1595kr, säljer för 1300kr.
Adoore klänning  - Aldrig använd, etiketten är kvar.
Adoore klänning  - Adoore klänning i zebra mönster. Helt oanvänd i sin förpackning! Storlek 38. Köpt innan utlandsresa men blev fel storlek och hann ej lämna tbx. Nypris 1500kr
Adoore klänning  - Adoore klänning
Adoore klänning - byta
Adoore klänning - byta - 89 Adoore klänning - byta - 90

Adoore klänning - byta

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Brun

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd, säljer pga beställde fel storlek!

Vickyrubin
Vickyrubin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓 kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp💓💓
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.