Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Lång sommarklänning 😍
Lång sommarklänning 😍 - 89 Lång sommarklänning 😍 - 90

Lång sommarklänning 😍

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny

Shakira
Shakira
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommar klänning😍 - Super söt klänning till sommaren! Endast använd 1 gång, så väldigt bra skick.  Hör av dig vid intresse🙌🙌
Lång sommarklänningar  - Jättefin populär lång klänning ifrån h&m, jättebra skick, skriv för fler bilder eller prisförslag💗💐(samma modell som klänningen på sista bilden)
Svartvit sommarklänning😍🥰 - Supersöt kort klänning med svartvitt mönster och v-ringad urringning. Knappar framtill och rosettknytning i ryggen, älskar denna på sommaren men bara använt en gång😍😍😍
Lång sommarklänning - Säljer min klännig då jag inte haft någon användning av den. Den är rygglös och man kan justera hur den ska sitta runt bysten. I bra skick och knappt använd. Den är lite längre och slutar typ vid ankellängd (jag är 1,70).
Oanvänd lång vit ribbad sommarklänning  - Helt oanvänd lång vit ribbad klänning från HM. Strl L men passar större o mindre beroende på hur man vill att den ska sitta. Är en tight modell men köpte större strl för att ha den lösare.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛