Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Leopard klänning
Leopard klänning - 89 Leopard klänning - 90 Leopard klänning - 91

Leopard klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Flerfärgad

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg leopard mönstrad klänning från zara🖤🤎storlek m men passar mig som är s!

Stella
Stella
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopard klänning - Den mysigaste och perfekta klänningen till sommaren eller en kväll, i strl S och passar perfekt💕
Leopard klänning  - Jätte snygg leopard klänning ❤️
Lång leopard klänning - En lång leopard klänning ifrån Zara. Jättefint skick. Knappar på framsidan av halva klänningen som går att knäppa upp så vill man ha den mer öppen går det också. Jättebra skick och otroligt fin på. Säljer den för att den tyvärr har blivit för liten.
Leopard klänning  - Slutsåld Leopard klänning från zara som är helt ny! Köpte för 400 Helt oanvänd var inte riktigt min stil
Leopard klänning från Zara - Säljer denna jätte fina leopard klänning från zara för den inte kommer till användning! Perfekt skick, inga fel på plagget, men har sytt in den i midjan då den va lite stor, men absolut inget som syns. Använd 1 gång! 💞 Klänningen är slutsåld i nästan alla butiker.  Original priset är 380kr och säljer den för 200!
leopard klänning - leopard klänning från nakd som tyvärr inte passade mig, dvs helt oanvänd med prislapp kvar!!❤️
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning! - Blå klänning använd fåtal gånger, alltså i nyskick! Köptes direkt från hemsidan Design By Amor i Juni! Storlek S💕Nypris 699!
Klänning från Nelly  - Ny klänning från Nelly.com med etikett kvar i storlek 34. Slutsåld storlek på hemsidan! Fått i present men lite för tight för mig.
Blå glittrig långklänning med slits - Säljer min bal klänning, använd 1 gång💕
Gul balklänning - Så snygg populär valklänning från peppermayo. Material i satin med knytband i nacke och rygg. Går till marken på mig som är 160💛
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Marinblå långklänning offshoulder - Elegant marinblå långklänning med offshoulder och v-ringad omlott över bysten. Den är aldrig använd och har kvar lappen. Klänningen har figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som ger en snygg siluett. Perfekt för speciella tillfällen som tex bal.
Gul volang klänning Zara  - Säljer denna perfekta och eftertraktade klänning från Zara 💛 Säljer då den inte kommer till användning, storlek S! Hör av dig vid frågor!
Ljusgul långklänning i satin - Snygg ljusgul långklänning i satin med smala axelband och öppen rygg med fina banddetaljer. Klänningen är endast använd en gång, och i fint skick❣️