Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Leopard klänning
Leopard klänning - 0 Leopard klänning - 1

Leopard klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

390 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Gullig leopard klänning från Raglady. Referens: 172🩵🩵

Nathalie Edbom🤍🤍
Nathalie Edbom🤍🤍
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopard klänning - Säljer denna fina leopard mönstrade klänning från Zara. En jätte fin klänning med midjedetalj samt knytning vid bröstet som man så nu vill🥰 Storleken är M men passar även S (utifrån mig som brukar bära både S och M)
Leopard klänning - Jättefin leopard klänning som är från kira, den är i väldigt fint skick och jag själv har aldrig använt den🛍️💖 köpt här på plick för 500kr💖 priset går att diskuteras!!
Leopard klänning  - Säljer denna helt oanvända klänning då den inte kommer till användning, lappen sitter kvar!
Leopard klänning - Jätte snygg leopard klänning, använd ett par gånger men inga defekter❤️
Leopard klänning - Säljer denna fina leopard klänning i strl S, skriv för fler bilder eller frågor!
Leopard klänning - Säljer denna leopardklänning från zara som inte säljs längre!!💛❤️ Superbra skick!!!
Leopard klänning - Aldrig använd
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
studentklänning - jätte fint oanvänd studentklänning i storlek 40 jag är normalt en 36 S/M. Jätte skön och perfekt till studenten nypris 1500kr❤️ helt slutsåld
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗