Alla kategorier > Klänningar
Leopardmönstrad långklänning
Leopardmönstrad långklänning  - 0 Leopardmönstrad långklänning  - 1

Leopardmönstrad långklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg långklänning med leopardmönster. Klänningen har tunna axelband, figurnära passform och knytning i ryggen. helt oanvänd och köpt för 229kr. lånade bilder och kan såklart skicka fler bilder ifall intresse 💗

Ebba
Ebba
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad långklänning - Säljer en snygg långklänning med leopardmönster. Klänningen är axelbandslös och har smock upptill för en bekväm passform. Perfekt för en sommardag!
Leopardmönstrad långklänning - Snygg leopardmönstrad långklänning med smala axelband och v-ringning. Perfekt för en somrig dag vid stranden eller en avslappnad utflykt. Klänningen har en luftig passform som ger en bekväm känsla.
Leopardmönstrad långklänning från Zara - Säljer en snygg långklänning från Zara med leopardmönster. Klänningen har smala axelband, v-ringning och rynkade detaljer framtill. Materialet är mjukt och följsamt, perfekt för dig som vill sticka ut.
Leopardmönstrad långklänning med spets - Snygg långklänning med leopardmönster i bruna och svarta toner. Klänningen har tunna axelband och v-ringad hals med svart spetsdetalj. Nedtill finns en slits med svart spets och rosett. Materialet är glansigt och känns lyxigt.
Leopardmönstrad långklänning - Helt ny
Leopardmönstrad långklänning från DAY - Snygg långklänning från DAY Birger et Mikkelsen med leopardmönster i blått, brunt och beige. Klänningen har rund halsringning och långa ärmar. Materialet känns lätt och mjukt mot huden, perfekt för dig som gillar att sticka ut med coola prints.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Vit studentklänning PepperMayo - Superfin vit kort klänning från PepperMayo med halterneck, öppen rygg och knytband i midjan. Klänningen har en lätt struktur i tyget och en snygg volangkant nedtill. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Passar perfekt som studentklänning
Klänning - Säljer denna snygga klänning, endast andvänd 1 gång!
Adoore Montana dress - Säljer denna fina klänning från Adoore! Endast använd vid ett tillfälle och är i nyskick. Hör av er vid intresse så skickar jag fler bilder! 🩷
Ljusgul långklänning med v-ringning - Säljer denna gula satin klänning då den var för liten för mig❤️, perfekt till exempelvis bal! Endast provad aldrig använd!! Hör av dig vid frågor❤️