Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Leopardmönstrad klänning
Leopardmönstrad klänning - 0

Leopardmönstrad klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Guess
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

190 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg figursydd klänning från GUESS!🫶🏼

Tindra
Tindra
(85)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad klänning - kommer inte till användning💕
Leopardmönstrad halterneck klänning - Säljer en snygg kort klänning med leopardmönster och halterneck. Klänningen har en tight passform och är perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet är stretchigt och bekvämt. Perfekt för en mutekväll eller när du vill känna dig extra.
Leopardmönstrad kort klänning - Säljer en superfin kort klänning med leopardmönster och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj framtill och sitter snyggt figurnära. Perfekt för dig som vill sticka ut och älskar djurmönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Leopardmönstrad klänning - Trendig leopardmönstrad klänning med smala axelband och en figurnära passform. lappen är fortfarande kvar!
Leopardmönstrad klänning - Säljer en leopardmönstrad klänning i 100% viskos. Klänningen har en smickrande passform och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djärvt mönster.
Leopardmönstrad klänning - Snygg klänning med resår i midjan o  skärp i samma tyg. Lång ärm, v-ringad. Modellen är lite längre bak än fram på längden
Leopardmönstrad klänning - Säljer en superfin leopardmönstrad klänning från Chiquelle storlek XS (passar S också)  Priset kan diskuteras!
Leopardmönstrad klänning - Säljer en snygg kort klänning från Gina Tricot med leopardmönster. Klänning. Jag har använt den en gång på nyår, storlek 158/164
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.