Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad långklänning - Säljer en snygg långklänning med leopardmönster och draperad urringning. Klänningen är ärmlös och har öppen rygg, vilket ger en trendig och cool look. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt mönster. Materialet känns mjukt och följsamt.
Leopardmönstrad långklänning - Säljer en snygg axelbandslös långklänning med leopardmönster i beige, svart och bruna toner. Klänningen har smock upptill för en bekväm passform och ett flowigt fall. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt print.
Leopardmönstrad långklänning - Säljer en maxilång klänning med leopardmönster och tunna axelband. Den passar perfekt för sommaren och många andra tillfällen🩷 Den är även i perfekt skick i storlek s, den passar även en xs🩷
Leopardmönstrad långklänning - Snygg långklänning med leopardmönster i beige och svart. Klänningen har tunna axelband och v-ringad urringning. Tillverkad i ett glansigt, mjukt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönstrat plagg.
Leopardmönstrad långklänning från Zara - Säljer en snygg långklänning från Zara med leopardmönster. Klänningen har tunna axelband, öppen rygg och en hög slits framtill. Materialet är glansigt och känns lyxigt mot huden. Perfekt för dig som vill sticka ut och känna dig extra glam. Endast testad!
Leopardmönstrad långklänning - Säljer en snygg långklänning med leopardmönster. Klänningen har en mjuk, åtsittande passform och en draperad halsringning. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt print. Det är även öppenrygg. Materialet känns stretchigt och bekvämt.
Leopardmönstrad långklänning - Säljer en snygg långklänning med leopardmönster i beige och svart. Klänningen har djup v-ringning och smala axelband som korsas i ryggen. Materialet känns mjukt och följsamt, perfekt för dig som gillar att sticka ut med djurprint.
Leopardmönstrad långklänning
Leopardmönstrad långklänning - 0

Leopardmönstrad långklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Missguided
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sitter så snyggt på kroppen perfekt för allt. Använd endast en gång.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lång rosa tight klänning - Säljer en lång, tight klänning i ljusrosa med breda axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en figurnära passform och är ärmlös, perfekt för dig som vill ha en stilren och feminin look.
Svart långärmad topp med rosett - Svart långärmad topp med fyrkantig urringning, liten rosett och spetsdetalj vid bysten. Toppen har volangkant nertill och är figurnära i modellen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Röd omlottopp med knyt och v-ringning - Tröja från Gina, man kan justera den så att den sitter tight. Pga dåligt material har den gått sönder under som man ser på bild 2 men lika fin ändå.
Svarta boots  - Stilrena svarta Chelsea boots från Vagabond i slätt läder. Klassisk siluett med elastiska resårpaneler på sidorna och låg klack. Perfekta för dig som vill ha en tidlös och trendig look till hösten och vintern.
Röd kort klänning  - Super söt volang klänning endast använd 1 gång väldigt stretchig så passar även S
Liknande annonser
Visa alla