Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Leopardmönstrad topp
Leopardmönstrad topp - 0 Leopardmönstrad topp - 1 Leopardmönstrad topp - 2

Leopardmönstrad topp

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Leopardmönstrad topp med snyggt band till. Helt ny utan prislapp.

Julia
Julia
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad långklänning - Trendig leopardmönstrad långklänning med smala axelband. Säljer då den inte kommer till användning. Helt ny och endast testad
Leopardmönstrad set - Säljer en snygg leopardmönstrad kjol och topp  med smickrande rynkade detaljer. Setet har en kroppsnära passform och är axelbandslös, perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt mönster. Färgerna går i brunt och beige.
Leopardmönstrad klänning - Trendig leopardmönstrad klänning med axelbandslös design. Perfekt för att sticka ut med stil. Klänningen har en tight passform som framhäver figuren.
Leopardmönstrad långklänning från Zara - Säljer en snygg långklänning från Zara med leopardmönster. Klänningen har smala axelband, v-ringning och rynkade detaljer framtill. Materialet är mjukt och följsamt, perfekt för dig som vill sticka ut.
Leopardmönstrad klänning från Zara - Lånad första bild!! Trendig leopardmönstrad klänning från Zara med v-ringning och långa ärmar. Storlek S och använd 2 gånger! Inga defekter! Postar samma dag eller dagen efter!
Leopardmönstrad kort klänning - Säljer en superfin kort klänning med leopardmönster och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj framtill och sitter snyggt figurnära. Perfekt för dig som vill sticka ut och älskar djurmönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Leopardmönstrad långklänning från Zara - Långklänning från Zara i leopard! Öppen rygg med tunt band! Faller jättefint framtill💕Mesh på överdelen men man ser inte igenom, extra tyg på nederdelen! Endast använd 1gång
Leopardmönstrad långklänning med öppen rygg - Säljer en snygg långklänning med leopardmönster och halterneck. Klänningen har en figurnära passform och öppen rygg med tunna band. Perfekt för dig som vill sticka ut och älskar djurmönster. Materialet känns mjukt och följsamt.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Blommig offshoulder kortklänning - Supersöt kortklänning med offshoulder och volangkjol. Klänningen är vit med blommigt mönster i rosa, grönt och gult. Smockad överdel och axelbandslös design ger en feminin och somrig känsla. Perfekt för varma dagar och picknickar.
Vit broderad studentklänning  - Jättefin klänning som passar perfekt till studenten! Klänningen är köpt i qatar men var min andrahands klänning, alltså helt oanvänd! Tryck gärna på köp nu!💓
Vit student spetsklänning - Säljer denna jättefina spetsklänningen, endast använd 1 gång o är som helt ny!💕
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel
STUDENT KLÄNNING  - Säljer denna jättefina och populära vita klänningen, som passar perfekt till studenten! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, vilket är synd och därav säljer jag gärna den till någon som kommer använda den mer! Är öppen för att diskutera pris, och det är bara att ställa frågor🥰
Gul maxiklänning med spetsdetaljer - Elegant gul maxiklänning med tunna axelband, figurnära passform och blommiga spetsapplikationer. Klänningen har en korsettinspirerad överdel och öppen rygg med snörning. Perfekt för dig som vill sticka ut på bal eller fest. HELT NY endast testad. Från babyboo
Showpo klänning  - säljer en sååå fina showpo klänning. Helt slutsåld på hemsidan, köptes för 1100 & endast använd 1 gång! Storlek 34. Perfekt studentklänning💌
Gul rutig kortklänning från ZARA - Supersöt gul kortklänning från ZARA, aldrig använd slutsåld på Zara