Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Ljusblå klänning
Ljusblå klänning  - 89 Ljusblå klänning  - 90 Ljusblå klänning  - 91

Ljusblå klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Blå

299 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer nu min ljusblå klänning från vero moda som endast är använd en ggn på avslutningen i 9:an så i ny skick, strl S💙💙💙köpt för 699kr

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levis jeans 501 - Säljer mina Levis jeans 501 som endast är använda 1 ggn💞💞sitter perfekt i längden på mig jag är 1,67cm, nypris 1099kr mitt pris 199kr
Svart dunjacka från Moncler - Säljer nu min äkta svarta moncler jacka ”Lans Packables short down jacket”. I nyskick inga defekter, nypris 11 200kr mitt pris 6000kr använd sparsamt fåtal ggr. Beställd på monclers hemsida🩷🩷strl 3 som motsvara M men små i strl så skulle säga att det är som en S i dam storlek!
Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå klänning - Säljer en söt ljusblå omlottklänning med volangdetaljer. Klänningen är i storlek S och är från veromoda. Pris går att diskutera
Ljusblå axelbandslös klänning - Säljer en superfin ljusblå axelbandslös klänning i tight passform.
Ljusblå klänning med rosett - Säljer en super fin ljusblå klänning med en dekorativ ros framtill. Klänningen har en v-ringad hals, är ärmlös och har flera lager med mjuka volanger som ger en fin och romantisk känsla. Tunna axelband och ett luftigt fall.
Ljusblå klänning  - Ljusblå klänning ifrån H&M, storlek S använd 1 gång  Perfekt skick med justerbara band
Ljusblå klänning  - Snygg ljusblå klänning med korta ärmar och knytband i midjan. Perfekt för en somrig look. Klänningen har en elegant v-ringning och är tillverkad i ett mjukt material.
Ljusblå klänning med knappar - En ljusblå klänning med små vita prickar. Klänningen har korta ärmar och knappar framtill. Den har en v-ringad hals och en volangdetalj vid fållen.
Ljusblå klänning med volanger - Charmig ljusblå klänning med prickigt mönster och volanger. Den har en v-ringad hals och knappar framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusblå klänning - Superfin somrig ljusblå klänning från Gina Tricot med broderade detaljer och v-ringning. Slutsåld och finns inte längre på hemsidan. Långärmade puffärmar med resår vid handlederna. Helt ny, aldrig använd, som ny kostade den 600kr❣️
Fortsätt i appen →