Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Lång festklänning
Lång festklänning  - 0 Lång festklänning  - 1 Lång festklänning  - 2 Lång festklänning  - 3 Lång festklänning  - 4

Lång festklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Maya deluxe
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

750 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Drömmig festklänning i ljusrosa, lång med blommiga paljetter och pärlor . Perfekt för festliga tillfällen. Dragkedjan på ryggen

Nahla Abouda
Nahla Abouda
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grön kavaj  - En trekvartslång ärmar, i jättebra skick , delen längst ner kan blockas bort storlek 30,40
Högklackade skorna  -  Skorna är i bra skick, de små fläckarna syns inte de är inuti
Beige slip-in tofflor med flätad detalj - Säljer ett par beige slip-in tofflor med två breda band över foten, varav det ena är flätat och det andra i tyg. Tofflorna har bruna dekorativa remmar med guldfärgade detaljer. Sulan är något upphöjd och har en naturlig look.
Rosa ballerinaskor med strassdetaljer - Säljer ett par ljusrosa klackar med spetsig tå och tunna remmar. Skorna är täckta med små glittriga strass och har en sammetsliknande yta som ger en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill ha något extra till outfiten.
Guldiga sandaler med blommor från Zara - Säljer ett par guldiga sandaler från Zara med snörning runt ankeln och stora dekorativa blommor framtill. Sandalerna har öppen tå och är tillverkade i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekta för att sticka ut och ge outfiten en extra touch.
Beige/ Roséguld sneakers från Bugatti  - Snygga sneakers i metallic roséguld från Bagheera. Skorna har en låg profil, vita sulor och är gjorda i ett glansigt syntetmaterial. Perfekta för dig som vill sticka ut med en unik färg på fötterna. Klassisk design utan snören på bilderna.
Beige quiltad vindjacka med bruna detaljer - Stilren beige vindjacka med quiltat mönster och bruna kantdetaljer. Jackan har tryckknappar, dragkedja och två framfickor. Materialet är troligtvis polyester och jackan har en lätt glansig finish. Perfekt för dig som gillar klassisk och clean stil.
Grå kavaj utan krage från Only  - Stilren grå kavaj från Only med rak passform och utan krage. Kavajen har diskreta sömdetaljer framtill och är tillverkad i ett mjukt  material som ger en modern look. Perfekt att matcha med både jeans och kostymbyxor.
Herr Svart kappa - Stilren  herr svart kappa med klassisk krage och tre stora fickor framtill. Kappan har knäppning med svarta knappar och en rak passform som ger en clean look.  Storlek Eu 54 , 44 , XL
Svarta loafers från Rieker, storlek 38 - Säljer ett par svarta loafers från Rieker i storlek 38. Skorna har en stilren design med elastiskt band över vristen, ovandel i slätt skinn och en bekväm innersula antistress används en gång
Liknande annonser
Visa alla