Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Svart klänning
Svart klänning  - 89

Svart klänning

Storlek: M/L
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny

Helena
Helena
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart klänning - Svart klänning med fjäril och blommor. I perfekt skick.
Svart klänning  - ❗️SKRIV TILL MIG VID KÖP❗️Svart klänning från ginatricot i storlek M, använd nån gång.
Svart klänning  - Säljer en svart klänning i skinn med scrunch på ena sidan, ASSNYGG💕💕💕💕
Svart klänning - Säljer en svart ribbad klänning med slits på sidan.
Svart klänning - Helt ny svart odd molly klänning med spetsdetaljer och rosett, lös passform och 3/4 ärmar. i storlek 2 som motsvarar M. 100% bomull
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795