Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Tvådelad klänningar/abaya
Tvådelad klänningar/abaya - 89 Tvådelad klänningar/abaya - 90 Tvådelad klänningar/abaya - 91

Tvådelad klänningar/abaya

Storlek: M,L,XL
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer fina klänningar och abaya i väldigt god kvalité samt har storlekarna M,L och XL Om intresserad ring +46722278880

Lime Lalino
Lime Lalino
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Abaya  - Kolla tidigare annons för fler färger
Klänning med abaya - Säljer det här settet då ej kommit till användning. Köpte två färger då jag var osäker. Klänningen är en fin kroppsformad, med lite ”åtdraget” i midjan och sedan en mesh ”Abaya”. Sjukt elegant och enkelt, men ändå uppklätt♥️🎈helt ny, oanvänd. Köpt för 430kr. Pris går att diskutera!!✨
Tvådelat set - Storlek 152 Shein Polyester 100%
Tvådelad dress - Topp och kjol i tigermönster, tunnare material
Klänning eller abaya - En jättefin modest klänning
Abaya lila - Abaya / klänning . Finns skavanker se bild annars väldigt fin
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s