Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Bröllopsklänning
Bröllopsklänning  - 89 Bröllopsklänning  - 90 Bröllopsklänning  - 91

Bröllopsklänning

Storlek: M,L
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

2000 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jag säljer min fina bröllopsklänning Siza m, L 38,40,42 Jag kan leverera den till dig om du bor i Göteborg 😊

Reem
Reem
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bröllopsklänning - Bröllopsklänning, köpt från stiliga högtidskläder. Designad och syd i Italien. Köpt för 8500kr. Passa de brudslöja medföljer. Offwhite. Stl S-M. Sitter jättefint på kroppen. Sista bilden är då jag hade klänningen på mig, bildfärgen är redigerad.
Bröllopsklänning  - Bröllopsklänning som säljes för 4500 kr då jag bara vill bli av med den och den tar utrymme. St 34-38 men kan tänkas passa många storlekar då den har snörning på ryggen så att man kan justera storleken. ”Rosetten” kan visas på olika sätt eller döljas :)
Bröllopsklänning  - En bröllopsklänning som endast använt på en middag och är tvättat efter. Köpte klänningen för 11900+3000 för slöjan skriv när om ni vill ha bilder på slöjan allt ihop säljs för 5000kr pris kan diskuteras!
Bröllopsklänning  - En superfin Brudklänning från Amerikansk designer som heter Justin Alexander, klänningen har ett underlager av paljetter som skimrar så fint över Paisley mönstrade spetsen över. klänningen är i storlek 34-36 köpte den för 30.000
Bröllopsklänning  - Säljer min fina bröllopsklänning som är köpt från Turkiet. Storlek 34, justerbar tack vare snörning i ryggen så de  hade passat en 36a också.  Slöja och underkjol med tre ringar ingår.   För mer information och bilder är det bara att skriva till mig.
Bröllopsklänning  - Detta är en 2024 modell från Istanbul (handgjord), använd en gång, ingår underkjol och slöja. Samt så har klänningen band på sidorna som du kan sätta på och ta bort. Den är även kemtvättad. Storlek 34-38 justerbar korset. Ca 3 meter lång
bröllops klänning  - bröllopsklänning köpt för 26000kr säljer den endast för 1500kr pris kan diskuteras vid snabb affär .
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si