Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommarklänning - Så fin sommarklänning från Gina Tricot som är använd 1 gång! Säljer då den inte används
Sommarklänning - Säljer denna så söta klänning🤍 Storlek S, justerbara band på axlarna.
Sommarklänning - Sommar fin klänning perfekt till midsommar!🌸💘 obs. Sista bilden lånad
Sommarklänning  - As gullig klänning från bershka köpt i Grekland förra året. Aldrig använd💚
Sommarklänning
Sommarklänning  - 89

Sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Mango
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin lång sommar klänning med slits på ena sidan. Passar perfekt för sommaren. Jag har haft den 1 gång.

Liva
Liva
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - As snygg gul klänning💕💕 pris kan diskuteras och om man vill ha fler bilder är de bara att höra av sig😘😘
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!
Blå kort klänning med volang trendig sommar mini klänning - Supersöt blå kort klänning med smala axelband och volangkant nertill. Klänningen har broderade blommönster och en figurnära passform upptill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch look med sina detaljer och lätta material.