Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardklänning - Leopardmönstrad supersnygg klänning med lite zebra mönster ovkså. Supersnygg till hösten
Leopardklänning - Klänningen är endast använd ett fåtal gånger och är i mycket bra skick. För referens är jag 167 cm. Frakt tillkommer❣️🐆
Leopard klänning  - Klänning med det populära leopard mönstret, har fickor och är jätte skön, är storlek 38 men passar mig som har 34 eftersom man knyter vid midjan. Har fickor också🥰🐆
Leopard klänning - Säljer denna leopardklänning från zara som inte säljs längre!!💛❤️ Superbra skick!!!
Leopard klänning - Jätte snygg leopard klänning, använd ett par gånger men inga defekter❤️
Leopard klänning  - Super fin klänning från Nelly, aldrig använd
Leopard klänning - Säljer denna fina leopard klänning i strl S, skriv för fler bilder eller frågor!
Leopardklänning
Leopardklänning - 89 Leopardklänning - 90

Leopardklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Mango

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg klänning

🙌🏻
🙌🏻
(27)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Volang klänning  - Helt ny med prislapp. Från Bellabarnett. Liten i storleken så passar XS också.
Svart kort klänning med spetsdetaljer - Säljer en svart, ärmlös kort klänning med snygga spetsinslag i midjan och över höfterna. Klänningen har en tight passform och rund halsringning, perfekt för dig som gillar en stilren men ändå edgy look. Verkar vara helt slutsåld eller borttagen då detta är den enda bild jag hittar. Från design på si med lappar kvar och endast testad
Ljusrosa långklänning från PepperMayo - Säljer en exklusiv ljusrosa långklänning från PepperMayo med öppen rygg och stor rosett i nacken. Klänningen har en halterneck och är ärmlös, med ett elegant och flowy fall. Perfekt för balen! Har bara testat, prislappen är kvar.
Zara miniklänning med satinvolang - Supersnygg svart klänning från Zara, spets detaljer på överdelen, puffig volang i glansig satin + inbyggda shorts. Riktigt old money vibessss😍Perfekt nu för jul/nyår✨🥂 Slutsåld på Zara, säljer då den ej passade, jag behöll strl M istället!!! HELT NY
Gul kort klänning med mönster från zara - Superfin gul kort klänning med vitt blommigt mönster och volangkant. Köpt från Zara, använd fåtal gånger. Sitter som en s!
Svart klänning - Supersnygg svart kort klänning från boohoo med   volangdetaljer som är helt oandvänd, prislapp sitter kvar. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och ett glansigt, flowy tyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för jul och nyår, slutsåld i storleken på hemsidan! ✨🤩
Blommig volangklänning från Stradivarius - Superfin kort klänning från Stradivarius som tyvärr är lite för kort för mig, klänningen är i nyskick och är endas provad. Klänningen har smala axelband, volangdetaljer vid ringningen och nederkanten samt en lätt v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen!✨✨ Nypris 379kr!